Школы города Николаева   ::    Все Школы   ::    Школьные гостевые
Гостевая

Быстрый поиск  :::::::::::::

" newWindow.document.write(newContent) newWindow.document.close() // close layout stream }

Регистрация

Авторизация   :::::::::::::::::::
Номер анкеты
Пароль

                      Забыли пароль?
::::::::::::::::::::::::::::   
   г. Николаев » Школы города »

Оголошення про прийом учнів

          До уваги батьків та учнів загальноосвітніх шкіл !
  
           Миколаївський муніципальний колегіум проводить набір учнів на 2007-2008 навчальний рік до 1 класу та до 2-10 класів на вільні місця.
         
          Миколаївський муніципальний колегіум є державним середнім загальноосвітнім закладом освіти, що забезпечує академічну і практичну природничо-математичну та суспільно-гуманітарну підготовку здібної та талановитої молоді південного регіону України, здобуття нею освіти понад державний рівень.
        
       Миколаївський муніципальний колегіум утворено на базі інформатико-математичної школи-ліцею №38 в 1977 році. Він і за своїм змістом, і за формою відповідає історичним традиціям українського національного виховання і національної освіти.
        
         В колегіумі функціонують такі профільні класи:
         - математичний
         - економічний
         - природничий
         - правовий
        
         В колегіумі навчається понад 1200 учнів . Основна умова прийому до колегіуму – знання плюс обдарованість. Педколектив колегіуму, який очолює заслужений працівник України Січко С.М. постійно дбає про те, щоб виховати всебічно розвинених громадян незалежної України. В колегіумі створено ефективну систему по роботі зі здібними і обдарованими дітьми. Індивідуальна робота з дітьми проводиться на 8 кафедрах, працюють спецкурси , факультативи, курси за вибором, функціонує учнівське наукове товариство. Випускники Муніципального колегіуму щороку показують стабільні знання на вступних екзаменах до найпрестижніших вузів України, а учні посідають призові місця на Всеукраїнських олімпіадах усіх рівнів. Протягом останніх років 7 учнів стали призерами Всесвітніх олімпіад з математики, біології, хімії. Великої уваги в колегіумі надається розвитку масових видів спорту: волейболу, футболу, легкій атлетиці .
       
       На високому професійному рівні в   закладі поставлено художньо-естетичне виховання. Одним із значущих компонентів художньо-естетичного комплексу є “ Школа кобзарства - Народна Бузька юнацька капела “Кобзарський передзвін” – організатор і володар Гран-Прі Першого і Другого молодіжних кобзарських фестивалів Півдня України “Під срібний дзвін бандур”, лауреат міжнародних і Всеукраїнських конкурсів. З 2006 року в навчально-виховний процес впроваджується Всеукраїнський експеримент «Формування національної самосвідомості випускників засобами кобзарського мистецтва».
 
        
         За довідками звертатися:
         м. Миколаїв, вул. Спаська, 80.
         Контактні телефони: 35-13-30; 35-31 -29


Уважаемые учащиеся и выпускники
школ города Николаева!

Вы хотите разместить свои школьные фотографии
или добавить себя в свой класс на сайте Вашей школы? -

зарегистрируйтесь на нашем сайте!

P.S. Если Вы оставите свою контактную информацию в анкете регистрации - Вас найдут Ваши школьные друзья и одноклассники.
Муниципальный коллегиум

Муниципальный коллегиум11 математический
Алла Николаевна Игорь Жора Виталик

Статистика  :::::::::::::

Зарегистрировалось:
Всего 21
Сегодня 0

Интернет магазин кроссовок детские интернет магазины днепропетровск коляски авс.. высотные работы стоит заказывать на фирме Альппром
Служба поддержки familyface.net: service@familyface.netCopyright © 2002-2005 «Города Украины в улицах и лицах»Правила сервиса

Яндекс.Метрика