Школы города Николаева   ::    Все Школы   ::    Школьные гостевые
Гостевая
   г. Николаев » Школы города » Санаторная школа-интернат №7 » О школе

Санаторная школа-интернат №7

На 01.01.2004р. в школі навчається 430 учнів (20 класів). Матеріальна база школи: навчальний корпус на 540 місць, учбових кабінетів-21, учбових майстерень - 2, побутові кімнати-17, музей, гардероб, спортзал, тренажерний зал, зали ЛФК, актова зала на 200 місць,  гуртожиток на 200 місць, їдальня на 200 місць, пральня, газова котельня, бойлерна, душова.

У розпорядженні медичної служби школи є медичний пункт, куди звертаються усі хворі, ізолятор на 15 ліжок, процедурний кабінет, лабораторія, фізіотерапевтичний кабінет, оснащений такими апаратами: аерозольний інгалятор. УВЧ, Тубус-кварц та ін.; кабінет масажу, кисневого коктейлю, ординаторська, кабінет зубного лікаря та функціональної діагностики.

Школа режимна: забезпечує дітям 5-разове харчування; для дітей  1-Зкл. -післяобідній сон (з 14.00 до  15.30).

Оздоровлення дітей проводиться в профільному дитячому санаторії "Південний”, в санаторіях Криму, на базі відпочинку в с.Рибаковка  "Орлятко".

Сьогодні педагогічний колектив школи очолює директор Королев А.А.,заслужений працівник освіти України.

Посаду заступника директора з навчально-виховної роботи обіймає

Колобихина Л.Ф. ,заслужений Учитель України,учитель-методист. За високу педагогічну майстерність вона нагороджена орденом "Знак Пошани''", знаками "Відмінник народної освіти України"!

Заступником директора з виховної роботи працює Наталя Федорівна Кривошей,учитель вищої категорії, учитель-методист. Вона викладає українську мову І літературу.

Творчо і успішно працює в нашій школі учитель початкових класів Валентина Олександрівна Душенко. І вона наполегливо і старанно йшла своєю педагогічною стежкою до успіху, збагачуючи та узагальнюючи методику навчання учнів молодших класів та свій педагогічний досвід. У  1998р. вона виборола почесне звання "Учитель року" і була удостоєна високого звання "Заслужений Учитель України".

Нині поруч з нами цікаво і натхненно працюють 77 прекрасних педагогів: учителів і вихователів, 19 мають вищу категорію, 27 - І категорію. 9-11 категорію;  1-Заслужений працівник Освіти України (А.О.Корольов), 2 - Заслужений учитель України (Л.Ф.Колобіхіна. В.О.Душенко); 3 - учитель-методист (Л.Ф.Колобіхіна, В.О.Душенко, Н.Ф.Кривошей); 3 - вихователь-методист(Г.П.Драчевська, В.М.Закроєна, Л.В.Солтан); 5 - "Старший вчитель" (Н.М.Величко, Л.І.Соловйова, Є.М.Сурмачева, С.М.Багдасар''ян, І.Р.Рижкова),18 педагогів школи нагороджені значком "Відмінник народної освіти", грамотами.

Педагогічний колектив школи-інтернату №7 впевнено дивиться в майбутнє. Він успішно працює над проблемною темою "Формування життєвої компетентності  вихованців засобами  педагогіки, життєтворчості через навчально-виховний процес".

Гордість школи і вагомий доробок всього колективу - це наші діти:  відмінники навчання, лауреати різних конкурсів, переможці олімпіад, талановиті  і обдаровані - майбутнє нашої рідної України.

Адрес: ..

Санаторная школа-интернат №7

Санаторная школа-интернат №7

Раюшка Рехтина

Директор школы-интерната № 7 Королев Анатолий Алексеевич среди учителей

Статистика  :::::::::::::

Зарегистрировалось:
Всего 5
Сегодня 0

Служба поддержки familyface.net: familyface.net@gmail.comCopyright © 2002 «Города Украины в улицах и лицах»Правила сервиса

Яндекс.Метрика