Школы города Николаева   ::    Все Школы   ::    Школьные гостевые
Гостевая
   г. Николаев » Школы города » Средняя школа №65 » О школе

Средняя общеобразовательная школа І ступеней № 65 

Дзвенять піснями наші шкільні роки,

Серця вирують сповнені життям,

Гімназіє, чаруєш нас із першого уроку,

Стаєш для нас великим відкриттям.

ГІМН

( слова Д. Кременя )

Ми прийшли в цей світлий храм

Хочемо учитися.

Буде тяжко, знаєм, нам

Скніти ж не годиться.

Приспів :

Нам наука помагає

Мудрості набратися,

Наші справи споєні

Будуть розквітати.

Слава розуму і мислі -

Вони в світі вічні.

Мудрі думи, мудрі числа

Сонячні, магічні.

Приспів :

І якої ждати долі

Все від нас залежить.

Математика у школі -

Вічності належить.

Приспів :

Славну пісню,

славний гімн

Нашій гімназії

Ми співаєм щиро всім

Долею своєю.

 

Історична довідка

Гімназія №4 м. Миколаєва розташована в мальовничому місці півдня України на березі річки Південний Буг. Не випадково вулиця, на якій знаходиться гімназія, називається Лазурна.

Створена гімназія №4 01.09.2002 р. в зв'язку з реорганізацією середньої загальноосвітньої школи № 55 на два різних заклади: СЗОШ №65 - І ступеня та гімназії №4 - І-ІІІ ступенів згідно з рішенням Миколаївської міської ради від 28.09.2001р. за №34/18 та на підставі розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації від 21.12.2001р. №754-р.

Відкрито цей заклад з метою забезпечення високого рівня навчання, виховання та розвитку здібних і обдарованих    дітей в умовах спілкування із національною і світовою культурою. Форма власності - державна. Форма навчання - денна. Підпорядкування - управлінню освіти міста і області.

Мова навчання - українська. Термін навчання - 7(8) років.

До першого класу гімназії зараховуються діти після закінчення початкової школи, які витримали конкурсний відбір.

Протягом всіх років навчання пріоритетним в освітній системі закладу є моральний компонент та виховання потреби постійного самовдосконалення.

Напрямок роботи.

Мета педагогічного, батьківського та учнівського колективів: працювати над поверненням народної майстерності українців в усіх аспектах існування, відроджувати високу духовність нації; викристалізовувати педагогічну душу колектива, готового створити умови для реалізації здібностей дитини, її можливостей, її природних задатків. Підготувати до життя в ринкових умовах конкурентнездатну людину з фаховою підготовкою.

Гімназія націлена на впровадження профільного навчання і тому учні, за вибором, поглиблено вивчають історію, правознавство, економіку, математику, хімію, біологію та англійську, німецьку, французьку мови.

До навчального плану внесено такі предмети, як риторика, основи народознавства, художня світова культура, етика, програмування, логіка, фітодизайн та інші.

Створюється нове соціально-культурне середовище дотримання учнівської форми, культури спілкування і поведінки, підвищена якість і змістовність позакласних виховних заходів, відвідування театрів, музеїв, виставок.

Кадровий потенціал.

В гімназії №4 - 17 класів в них 517 учнів. Навчають дітей 69 педагогів. Зокрема це вчителі вищої категорії - 19 ос., І категорії - 23 ос.(серед них 12 "вчителїв-методистів" та 8 "старших учителів"), 28 вчителів II категорії. Працює 5 кафедр (іноземних мов, гуманітарних дисциплін, математично-природничих дисциплін, естетики, класних керівників). Вчителю надано право на творче самовираження, вибір форм і методів роботи та авторство педагогічних знахідок.

Ми прагнемо досягти того, щоб для наших учнів, як головних учасників навчально-виховного процесу, були характерні певні духовні й інтелектуальні надбання.

Педагогічний колектив на шляху розв'язання важливих проблем: пошуку ефективних стратегій управління освітнім процесом та інноваційних навчально-виховних технологій. Поетапно формуємо системну навчальну інтеграцію, в пошуці і апробації варіантів різних моделей навчальної діяльності учнів. Працюємо над створенням гуманного ментального обличчя гімназії.

Інтегровані уроки, які проводять вчителі гімназії допомагають проникати в епохи розвитку суспільства через усі предмети по горизонталі та розглядати об'єкти, які вивчаються, з точки зору різних наук (наприклад: людина, як біологічна система, як член суспільства, людина в політиці, з точки зору психології, астрономії, моралі, етики та інше).

Сьогодення:

1) вирішення управлінської проблеми переводу загальноосвітньої школи у заклад нового типу - гімназію.

2) відпрацювання методичної технології як системного, концептуального, нормативного, об'єктивного, інновацїйного підґрунтя діяльності педагога та учня, наділеного на досягнення гімназійної освітньої мети.

3) організація та забезпечення профільного навчання учнів.

Налагоджується змістовна робота з Європейським університетом фінансів, інформаційних систем, менеджменту та бізнесу, Одеським національним університетом ім. Мечнікова, педагогічним університетом м. Миколаєва, що дає змогу об'єднати зусилля педагогічних та студентсько-учнівських колективів щодо профільної підготовки гімназистів.

Учні гімназії приймають участь у міських та обласних олімпіадах, науково-практичних конференціях ВУЗів, у змістовних і цікавих позакласних заходах гімназії та в заняттях гуртків, факультативів і курсів за вибором.

Досягнення поки що напрацьовуються.

Наші плани на майбутнє:

- створення навчально-розвивального комплексу:

- прогімназійні класи (1-4 початкова школа)

- гімназійні (5-12 класи)

- робота філій художньої, музичної, спортивної шкіл

- зв'язок з вищими навчальними закладами.

Будуть створені студійні центри: суспільно-економічний, природничий, народознавчий. Саме ці центри будуть напрацьовувати навчальні авторські програми, авторські підручники, організовуватимуть роботу наукового товариства учнів.

Адрес: 54058 г.Николаев, ул.Лазурная, 48, тел. 41-16-39
E-mail:

Средняя общеобразовательная школа І ступеней № 65

Средняя школа №65
Статистика  :::::::::::::

Зарегистрировалось:
Всего 3
Сегодня 0

Служба поддержки familyface.net: familyface.net@gmail.comCopyright © 2002 «Города Украины в улицах и лицах»Правила сервиса

Яндекс.Метрика