Школы города Николаева   ::    Все Школы   ::    Школьные гостевые
Гостевая
   г. Николаев » Школы города » Николаевская гимназия №41 » О школе

Николаевская гимназия №41

Звернення  заступника
директора гімназії
Денисенко О.М.
до вчителів,
батьків та громадськості.
 
Шановна громадо! Сьогодні я з радістю і гордістю звертаюся до Вас. За 10 років існування закладу дуже багато зроблено кроків уперед.
Миколаївська гімназія № 41 є державним середнім загальноосвітнім закладом освіти, що дає суспільно-гуманітарну підготовку здібній та талановитій молоді понад державний рівень.
 Гімназія № 41 «виросла» із середньої школи № 41. Офіційний день народження нашого закладу 1 вересня 1995 р.
У гімназії працюють 43 педагога. Серед них є вчителі-методисти, старші вчителі, кандидати наук. 77 % - це вчителі вищої та першої категорії. Навчання ведеться українською мовою.
Учні гімназії вивчають українську, англійську, німецьку та російську мови. Поряд з державним компонентом навчальних дисциплин вивчаються психологія, етика, естетика, риторика, світова художня культура, англійська література тощо. Для бажаючих було введено курс з основ журналістики, гурток театрального мистецтва, хореографічний гурток. У гімназії працює комп’ютерний клас, який використовується як для викладання інформатики, так і для поглиблення знань з інших предметів. На базі цього класу розроблена автоматизована система управління гімназією. Ми дуже вдячні народному депутату Кузьмуку О.І., який в цьому році подарував гімназії новий комп’ютерний клас.
У навчальному закладі створені умови для поглибленого інтелектуального, художнього, естетичного та фізичного розвитку дітей. Цьому сприяє кількість учнів у закладі (до 600 дітей) та робота в одну зміну. Робота вчителів гімназії базується на особистістно-орієнтованому підході до учнів. Друга половина дня розрахована на гурткову роботу, роботу клубів за інтересами та роботу у Науковому товаристві гімназії. Обдаровані та здібні учні приймають участь у роботі НТГ, пишуть дослідницькі роботи, які захищають на наукових конференціях та у МАН.  В цьом уроці підсумкова конференція учнів „Захоплюємося. Досліджуємо. Відкриваємо!” була проведена на регіональному рівні (участь брали ЗОШ № 19, 45, 28). Також слід звернути увагу на зростання загальної кількості переможців олімпіад.
Багаторічна плідна співпраця зв’язує гімназію з вищими навчальними закладами: ЮСІ КСУ, Гуманітарний університет ім. П.Могили, Національний державний університет ім. Сухомлинського.
             Наша гімназія створює саморозвивальну систему, яка допомогає отримати якісну освіту, розвиває та виховує інтелектуальну та духовну особистість. Наша місія - підготувати дитину до майбутнього дорослого життя, в якому б вона відчувала себе впевненою та щасливою людиною.
 

ЧОМУ МИ ОБИРАЄМО ЦЕЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД?

 

 Сьогодні в місті багато закладів нового типу, але ви вирішили обрати нас, бо треба підібрати добру матінку, а не злу мачуху. З перших кроків мандрування по закладу Ви відчуваєте доброзичливу та комфортну обстановку. Затишні класи, розуміючі педагоги, умови для всебічного розвитку дитини, наукове товариство гімназії, дитячі вікові організації „Веселка”, „Водограй”, „Дивоцвіт”  - все це Ви знайдете в стінах нашого закладу.

З 8 класу учні можуть самі визначитися за яким напрямком їм треба йти далі. Це може бути іноземна філологія (англійська або німецька), українська філологія, економіка, правознавство, психологія.

Якщо діти мають бажання проводити власні дослідження, їм створюються для цього всі умови:

запрошуються викладачі ВНЗ, укладаються угоди з архівами та бібліотеками міста та іншими організаціями.

Свої таланти учні можуть розвивати, відвідуючи гуртки програмування, журналістики, прикладного мистецтва, театрального мистецтва, малювання, хореографії.

 

Адрес: 54018 г.Николаев, ул.Васляева, 41; тел. 22-10-41; 22-30-04
E-mail:

Николаевская гимназия №41

Николаевская гимназия №41
Статистика  :::::::::::::

Зарегистрировалось:
Всего 16
Сегодня 0

Служба поддержки familyface.net: familyface.net@gmail.comCopyright © 2002 «Города Украины в улицах и лицах»Правила сервиса

Яндекс.Метрика